Lifestyle

Wymarzony prezent świąteczny – kup odkurzacz bezprzewodowy lub robot sprzątający od Dreame

odkurzacz bezprzewodowy

Święta Bożego Narodzenia tuż tuż. A to oznacza, że czas najwyższy pomyśleć nad prezentami dla bliskiej osoby. Większość z nas staje przed dylematem, co kupić bliskiej osobie, by sprawić jej przyjemność. Mamy dla Was ciekawe rozwiązanie. Otóż przygotowaliśmy top 3 pomysły na praktyczne prezenty. Gwarantujemy, że spełnią one oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Przedstawiamy robot i odkurzacze bezprzewodowe marki Dreame.

Top 1: robot sprzątający Dreame T9 Max – innowacja, nowoczesność i funkcjonalność

Klasyczne odkurzacze workowe przechodzą już do lamusa. Obecnie od sprzętu oczekuje się zdecydowanie czegoś więcej. Ważna na pewno jest wygoda użytkowania, ale i funkcjonalność. Dlatego też w zestawieniu naszym zdaniem najlepszych prezentów na święta nie mogło zabraknąć robota sprzątającego Dreame T9 Max. Niewątpliwie można określić go mianem innowacyjnego. Posiada 4 funkcje ssania, dzięki temu bez obaw można dopasować siłę do rodzaju zabrudzenia, ale też ilości śmieci. Jego siła ssania to 4000 Pa, a więc rzeczywiście można usunąć nawet bardzo małe okruszki czy kurz, ale też większe zanieczyszczenia. To co go wyróżnia to także fakt, że dobrze mapuje pomieszczenie, a więc nie obija się o krawędzie, ale też omija przeszkody do 20 mm. Musimy jeszcze wspomnieć o czasie pracy, który wynosi 150 minut na jednym ładowaniu, a więc całkiem długo. Na uwagę zasługuje także fakt, że jest to urządzenie multifunkcyjne, w końcu nie tylko dobrze odkurza, ale i myje podłogę, a do tego można nim zarządzać ze swojego smartfona. Trzeba przyznać, że sprzątanie nigdy jeszcze nie było tak łatwe.

Top 2: intuicyjny i innowacyjny odkurzacz pionowy Dreame H12 Core

Często można usłyszeć, że dobry prezent to oryginalny prezent. Cóż, można się z tym nie zgodzić. Zdecydowane lepiej zakupić coś, co przyda się drugiej osobie, a wręcz pomoże jej. Zatem w naszym zestawieniu pewnych i udanych prezentów nie mogło zabraknąć kolejnego produktu od marki Dreame, a dokładnie odkurzacza pionowego H12 Core. Zachwyca on lekkością, ale też szeregiem funkcji. Naprawdę szybko wykrywa brud, a następnie dopasowuje swoją moc ssania. Jednocześnie jest delikatny i nie zarysuje nawet podłogi z drewna. Dzięki dwóm zbiornikom na wodę można naprawdę dobrze umyć podłogę, a przy tym zupełnie się nie zmęczyć. Zasadniczo  pozostaje nam tylko prowadzenie odkurzacza, a resztę zrobi już sam. Do wyboru są dwa tryby mycia podłogi, czyli tryb Auto, idealny na co dzień, a gdy np. dziecko wyleje sok, to wtedy warto użyć trybu Suction, który także umyje podłogę i usunie sok, ale już bez mopowania. Można powiedzieć, że kropką nad „i” jest fakt, że producent zastosował czytelny ekran LED, który wyświetla wszystkie niezbędne informacje, choćby o poziomie naładowania baterii.

Top 3: nowoczesny i super wygodny – wybierz odkurzacz pionowy Dreame T30

Oczywiście to nie koniec możliwości. W naszym zestawieniu nie mogło też zabraknąć odkurzacza T30. To kolejny model pionowy, łatwy w obsłudze, ale i bardzo lekki. Jego siła ssania wynosi 23000 Pa. Do tego wyposażony jest w akcesorium, które pozwoli dotrzeć w trudno dostępne miejsca i dokładnie je odkurzyć. Wreszcie usuwanie kurzu czy pajęczyn z rogu sufitu czy sufitu podwieszanego nie będzie trudne. Ten model wyróżnia aż 5-stopniowy system filtracji. Można więc pozbyć się nawet bardzo małych zanieczyszczeń i usunąć ponad 99% roztoczy, ale i innych alergenów. Odkurzacz automatycznie wykrywa zanieczyszczenie, ale i dostosowuje siłę ssania, co zapobiega marnowaniu energii. Jeżeli szukasz właśnie takich produktów, to mamy dla ciebie dobrą informację. Otóż na stronie: https://sklep.dreame-polska.pl/ znajdziesz je w bardzo korzystnej cenie.

Materiał zewnętrzny