Redakcja

Poznaj autorów naszych treści!

Jagoda Wołk na wycieczce we Francji

Jagoda Wołk

Cześć! Jestem Jagoda, pasjonatka i eksploratorka zakątków Europy, która nieustannie poszukuje nowych doświadczeń i inspiracji. Moje podróże to mozaika kultur, smaków i historii, które odkrywam wędrując od zatłoczonych metropolii po ustronne wioski. Z każdej wyprawy przywożę nie tylko pamiątki, ale przede wszystkim opowieści, którymi pragnę się z Wami podzielić. Więcej o mnie znajdziecie tutaj!


Konrad Wesołowski na tle małej wioski.

Konrad Wesołowski

Cześć, jestem Konrad – globtroter, pisarz i dusza pełna przygód. Moje życie to mozaika niezapomnianych wspomnień z podróży po dwóch fascynujących kontynentach: Ameryce i Australii. Od zatłoczonych metropolii po odległe zakątki pełne dzikiej przyrody – każde miejsce, które odwiedziłem, wniosło coś wyjątkowego do mojej kolekcji opowieści. Więcej o mnie znajdziecie tutaj!


Norbert Klimek - portret na sawannie

Norbert Klimek

Cześć, jestem Norbert – pasjonat afrykańskich przygód i autor tekstów, które mam nadzieję, przeniosą Cię w najdziksze zakątki Afryki. Moja fascynacja tym kontynentem rozpoczęła się od marzeń, które szybko przekształciły się w realne wyprawy. Przemierzyłem pustynie Namibii, podziwiałem wschody słońca nad Masai Mara, a wodospady Wiktorii poznałem nie tylko z pocztówek, ale z perspektywy kajaka. Każda podróż to nowa historia, którą pragnę podzielić się z Tobą. Dołącz do mnie i odkryjmy razem Afrykę – kontynent pełen tajemnic, dzikiej przyrody i niezapomnianych ludzi. Więcej o mnie znajdziecie tutaj!


Robert Mira w azjatyckiej restauracji

Robert Miara

Cześć! Nazywam się Robert i jestem pasjonatem dalekich podróży z duszą odkrywcy. Moja przygoda z Azją rozpoczęła się od spontanicznego lotu do Tajlandii i od tamtej pory, każda wolna chwila to nowa ekspedycja. Przemierzyłem wzdłuż i wszerz zarówno znane metropolie, jak i zapomniane zakątki tego fascynującego kontynentu. Od zatłoczonych ulic Tokio, przez mistyczne świątynie Kambodży, aż po bezkresne stepy Mongolii – każde miejsce opowiada swoją historię, a ja z radością dzielę się tymi opowieściami z Wami.


Wiktor Pelc na biwaku w lesie

Wiktor Pelc

Cześć, jestem Pelc, pasjonat dzikiej przyrody i bushcraftu. Od lat przemierzam bezkresne lasy, góry i rzeki, szukając przygód i ucząc się przetrwania w harmonii z naturą. Moje podróże zaprowadziły mnie w najdziksze zakątki Polski, od surowych Bieszczad po tajemnicze mazurskie puszcze, a także poza granice kraju, gdzie eksplorowałem dziewicze tereny Skandynawii i głębokie lasy Bałkanów. Więcej o mnie znajdziecie tutaj!