Lifestyle

Drewniana mapa świata – prezent dla podróżnika

drewniana mapa na ścianę

Świat podróżnika to nieustannie rozwijająca się przygoda. Każda podróż zasługuje na to, aby zapamiętać ją na zawsze i często do niej wracać. Pasjonaci podróżowania, odkrywania nowych kultur i nieznanych miejsc, często kupują pamiątki z wypraw, robią zdjęcia i nagrywają filmy. Jednak jednym z najbardziej wyjątkowych i osobistych prezentów dla podróżnika, będzie drewniana mapa na ścianę, która uwieczni jego wszystkie wyjazdy w jednym miejscu i sprawi, że każdy gość będzie mógł podziwiać zakątki, które zwiedził.

Najlepszy prezent dla miłośnika podróży

Każdy podróżnik marzy o tym, aby wspomnienia z jego wypraw nie przepadły. Spokojny wieczór w przytulnym domu, powinien kojarzyć się z jego przygodami, pięknymi widokami i ludźmi, których spotkał po drodze. Drewniana mapa świata, którą będzie mógł powiesić w najbardziej widocznym miejscu w domu, to zdecydowanie strzał w dziesiątkę! 

Zestaw z mapą świata 3D to kompletny pakiet umożliwiający stworzenie niezwykłej ozdoby wnętrza oraz spersonalizowanej bańki wspomnień podróżnika. Składa się z trójwymiarowej mapy oraz dodatków, w tym około 50 wysp. Dzięki temu, posiadaczowi mapy nie umknie żaden zakątek świata! W zestawie znajduje się także szablon, dzięki któremu z łatwością można zamontować mapę oraz kompas, który idealnie wpasuje się w całą kompozycję. Całość dopełnią elementy dekoracyjne takie, jak statki, samoloty, łodzie i zwierzęta. Podróżnik otrzymuje 10 drewnianych pinezek, którymi będzie mógł oznaczać odwiedzone miejsca. Instrukcja montażu ułatwia instalację całego zestawu, a możliwość dokupienia dodatkowych pinezek, pozwala na rozszerzenie planów podróżniczych. Ta mapa nie tylko ozdobi mieszkanie, ale też stworzy w nim niepowtarzalny klimat, który kojarzy się z wolnością i podróżowaniem. 

Możliwości personalizacji mapy

Każdy podróżnik ma inny gust i styl, dlatego drewniana mapa na ścianę stworzona została w ośmiu kolorach. Od orzechowego, ciemnego brązu, poprzez złocisty dąb, naturalny kolor jasnego drewna, biel, odcienie szarości i czerń, aż po głęboką czerwień. Dzięki tak szerokiej gamie kolorystycznej, każdy bez problemu dopasuje mapę do wnętrza tworząc unikalny i niepowtarzalny motyw na swojej ścianie. 

Detale wypalone w mapie dodatkowo tworzą efekt 3D, który przykuje uwagę każdego gościa, zachęcając go przy tym do rozmowy o podróżach.

Kolejnym atutem, który towarzyszy mapie jest to, że każdy podróżnik może dostosować ją do swoich upodobań. Istnieje bowiem możliwość dodania nazw krajów na kontynentach, czy stolic w państwach świata. 

Drewniana mapa na ścianę wykonana jest z najwyższej jakości drewna brzozowego, które jest odporne na uszkodzenia, a dodatkowo przyjazne alergikom. Będzie więc idealnym, bezpiecznym prezentem dla każdego miłośnika dalekich wypraw. 

Jak samodzielnie zamontować mapę?

Montaż

Zestaw zawiera akcesoria, które znacząco ułatwią montaż na ścianie. Papierowy szablon powinien być przymocowany za pomocą taśmy malarskiej w miejscu, które wcześniej wyznaczyliśmy używając dołączonego centymetra. Dzięki dwustronnej taśmie, montaż na ścianie pomalowanej każdym rodzajem farby bądź pokrytej tapetą nie będzie problemem. W przypadku zbyt małej ilości produktów, istnieje możliwość dokupienia dodatkowej rolki taśmy akrylowej dwustronnej.

Demontaż

Aby zdjąć mapę ze ściany, przykładowo w celu zmiany jej umiejscowienia wystarczy podgrzać ją suszarką do włosów. Dzięki wysokiej temperaturze produkt bez problemu odklei się od ściany, nie pozostawiając plam ani śladów

Materiał zewnętrzny