Turystyka

Gubałówka i Termy BUKOVINA – skorzystaj z obu atrakcji w ramach biletu łączonego!

termy Bukovina

Podhale, a szczególnie okolice Zakopanego, to bez wątpienia jeden z najpiękniejszych regionów w Polsce. Co roku odwiedza go nawet ponad milion turystów, nie tylko krajowych, ale też zagranicznych. Magnesem są oczywiście Tatry, samo Zakopane, natomiast warto pamiętać również o atrakcjach dla rodzin z dziećmi. Tutaj szczególnie godne polecenia są Gubałówka oraz Termy BUKOVINA w Bukowinie Tatrzańskiej. Mamy dobrą informację dla osób planujących wizytę na Podhalu. Dzięki specjalnej promocji można skorzystać z wjazdu kolejką na Gubałówkę oraz zażyć kąpieli w basenach termalnych w ramach jednego, łączonego biletu. Po szczegóły zapraszamy do naszego artykułu.

Atrakcyjna promocja nie tylko dla rodzin

W ramach promocji, którą wspólnie przygotowały Polskie Koleje Linowe i Termy BUKOVINA w Bukowinie Tatrzańskiej, można skorzystać z dwóch atrakcji kupując tylko jeden bilet – i tym samym oszczędzając sporo pieniędzy.

Bilet łączony uprawnia do przejazdu w dwie strony kolejką linowo-terenową na Gubałówkę oraz umożliwia aż 2,5 godziny zabawy w basenach termalnych Term BUKOVINA (w ramach biletu można korzystać z basenów wewnętrznych i zewnętrznych, jacuzzi, basenów z hydromasażem oraz basenów w strefie dzieci i młodzieży – dodatkowo płatne zgodnie z cennikiem są wejścia do strefy saun).

Dzięki promocji mamy więc możliwość nie tylko zaoszczędzania (co jest bezcenne w dobie wysokiej inflacji), ale także spędzenia świetnego, aktywnego dnia z bliskimi. Przykładowy plan to poranny wjazd kolejką na Gubałówkę, spacer w kierunku Butorowego Wierchu, podziwianie zachwycającej panoramy Tatr, powrót do Zakopanego, a następnie wypad do Bukowiny Tatrzańskiej i zażycie kąpieli w najwyższej jakości wodzie termalnej. Brzmi dobrze, prawda?

Więcej o warunkach promocji, która pozwala skorzystać z dwóch wielkich atrakcji Podhala w ramach jednego biletu, czytaj w artykule na stronie internetowej https://www.termybukovina.pl/blog/gubalowka-bilety-laczone-z-wizyta-w-termach-bukovina-to-gotowy-pomysl-na-atrakcyjny-dzien-na-podhalu.

Ile kosztuje bilet łączony?

Cena biletu łączonego na Gubałówkę i Termy BUKOVINA to tylko 106 zł i obowiązuje wyłącznie w trakcie trwania promocji „Jeden bilet, dwie atrakcje” przygotowanej przez PKL i Termy BUKOVINA, czyli do 30 września 2023 roku. Poniżej znajdziesz kilka informacji praktycznych:

  • Bilet na Gubałówkę jest ważny w dniu wybranym z kalendarza – można go kupić najwcześniej na 30 dni przed planowaną datą wyjazdu kolejką;
  • Bilet do Term BUKOVINA jest ważny w dowolnym dniu do zakończenia promocji;

To warto wiedzieć

W ramach biletu do Term BUKOVINA masz zapewniony bezpłatny parking.

Bilet łączony możesz kupić wygodnie online na stronie internetowej Term BUKOVINA. Szczegóły sprawdź na https://www.termybukovina.pl/1-bilet-2-atrakcje/gubalowka-termy-bukovina-normalny.

Gubałówka, czyli podhalańskie must see

Choć trudno uznać „zdobycie” Gubałówki za wielki wyczyn, zwłaszcza dostając się na szczyt kolejką, to jednak jest to takie miejsce na Podhalu, które po prostu wypada choć raz odwiedzić. Największą wartością jest tutaj położenie Gubałówki, z której szczytu rozpościera się absolutnie wyjątkowy widok na Tatry. W pogodny dzień można napawać oczy tatrzańską panoramą przez kilka godzin i wciąż nie mieć przesytu.

Gubałówka to bardzo popularny cel wśród rodzin z dziećmi, zwłaszcza w okresie wakacyjnym, gdy tradycyjnie na szczycie niewielkiej góry organizowana jest Letnia Strefa Rozrywki z prawdopodobnie najwyższej położoną w Polsce plażą.

Będąc na Gubałówce warto również zafundować sobie krótki, niezbyt męczący spacer w kierunku Butorowego Wierchu, z którego można zjechać wyciągiem krzesełkowym.

Termy BUKOVINA: jeden z najlepszych obiektów termalnych w naszej części Europy

Promocja biletu łączonego jest świetną okazją do tego, aby wreszcie odwiedzić Termy BUKOVINA w Bukowinie Tatrzańskiej. Ten nowoczesny kompleks basenowy zasilany wodą termalną uchodzi za jedno z najlepszych miejsc rozrywki dla rodzin z dziećmi, ale też par czy seniorów.

Osoby starsze szczególnie docenią zdrowotny potencjał wody termalnej i jej pozytywny wpływ na organizm, zwłaszcza w przypadkach dolegliwości ortopedycznych, reumatycznych, sercowych, oddechowych czy pogorszonego nastroju.

Do dyspozycji gości Term BUKOVINA są m.in. baseny wewnętrzne i zewnętrzne wypełnione wodą o temperaturze od 30 do 36 stopni, efektowna strefa saun, atrakcje wodne dla najmłodszych, zajęcia dodatkowe (w tym aquaaerobik czy nauka nurkowania dla dzieci) oraz bogata oferta zabiegów odnowy biologicznej.

O atrakcjach Term BUKOVINA, nie tylko tych wodnych, więcej przeczytasz na stronie internetowej kompleksu – https://www.termybukovina.pl/.

Materiał zewnętrzny