Turystyka

Zwroty do Fitanu krok po kroku

Zwroty do Fitanu krok po kroku

Czy zastanawiasz się, jak łatwy jest zwrot w sklepie Fitanu? Dzięki platformie Wygodne Zwroty cały proces staje się szybki i przyjemny. Ta platforma zapewnia wygodne i intuicyjne rozwiązania dla procesu zwrotu. Bez względu na powód, możesz szybko i sprawnie złożyć wniosek za pośrednictwem tej platformy.

Zwrot Fitanu – jakie produkty można zwracać do sklepu?

W sklepie Fitanu masz możliwość dokonania zwrotu zakupionych produktów w ciągu 30 dni od daty otrzymania przesyłki. Jest to wystarczająco długi okres na przemyślenie zakupu i ewentualną rezygnację z niego. Polityka zwrotów jest elastyczna i została stworzona w taki sposób, aby zapewnić wygodę klientom. Do sklepu Fitanu.com można zwrócić wszystkie zakupione w sklepie produkty pod warunkiem, że nie noszą znamion użytkowania i są oryginalnie ometkowane.

Jak zrobić zwrot do Fitanu?

Nadać zwrot do sklepu internetowego Fitanu można na kilka sposobów. Jednym z nich jest platforma Wygodne Zwroty. Oto kroki, które należy podjąć, żeby nadać zwrot za pomocą tego rozwiązania:

  • Wypełnij formularz zwrotu: Wystarczy znać numer zamówienia! Wypełnij dostępny formularz zwrotów na stronie https://wygodnezwroty.pl/fitanu 

  • Otrzymaj kod wysyłki: Jeśli preferujesz wygodę bez drukowania etykiety i korzystania z Paczkomatów® Inpost, oczekuj potwierdzenia i otrzymaj kod wysłany za pośrednictwem wiadomości SMS oraz e-maila. Pamiętaj, że kod jest ważny przez 72 godziny. Alternatywnie, jeśli wybierasz opcję DHL POP, podaj informacje dotyczące zawartości paczki i jej wagi, a następnie uzupełnij dane adresowe.

  • Przygotuj paczkę: Przygotowując paczkę do zwrotu, pamiętaj o dołączeniu wypełnionego formularza zwrotu do zwracanych przedmiotów, upewniając się, że wszystko jest starannie spakowane. Jeśli zwracasz paczkę w oryginalnym opakowaniu, pamiętaj o usunięciu starej etykiety adresowej.

  • Nadaj paczkę: Ostatnim krokiem jest nadanie paczki w wybranym punkcie odbioru. Możesz skorzystać z dowolnej firmy kurierskiej lub Paczkomatów®, aby nadać paczkę.

Gdzie nadawać zwroty do Fitanu?

Zwrot do Fitanu należy nadać na adres:

Martes Sport ZWROT SKLEP FITANU.COM

ul. Malowany Dworek 119

43-300 Bielsko-Biała

Jak zapakować przesyłkę do zwrotu?

Podczas nadawania zwrotu do Fitanu należy szczelnie zapakować przedmiot, aby bezpiecznie powrócił do e-sklepu. Warto skorzystać z dodatkowych elementów, takich jak folia bąbelkowa, aby zabezpieczyć przesyłkę przed przypadkowymi uszkodzeniami. Ważne jest, aby zapakowany przedmiot nie przemieszczał się w opakowaniu i nie był naciskany siłą. Upewnij się również, że dołączasz wypełniony formularz zwrotu, który otrzymasz w mailu potwierdzającym zgłoszenie zwrotu.

Dzięki tym prostym krokom, proces zwrotu staje się wyjątkowo łatwy i wygodny dla wszystkich klientów sklepu Fitanu. Teraz, gdy znasz już krok po kroku, jak zrealizować zwrot do Fitanu, możesz cieszyć się większą swobodą w dokonywaniu zakupów online!